Nacházíte se zde: Hlavní strana / Produkty

Produkty

Tištěné etikety

Tisk etiket za skvělé ceny je naší doménou! Pro tisk etiket používáme nejmodernější technologie. Spočítejte si teď hned cenu za etikety a již za okamžik obdržíte osobní nabídku. Přesvědčte se sami o kvalitách tisku etiket již od 1 kusu.

Spočítat

Prázdné etikety

Prázdné etikety slouží zejména k jednoduchému a rychlému označování výrobků nebo obalů. Tyto etikety se velmi často používají v oblasti logistiky nebo v potravinářském průmyslu. Zpravidla se na nich uvádějí individuální informace o výrobku. V těchto případech se může jednat o kódování, adresu, údaje o hmotnosti nebo trvanlivosti. Protože se tyto informace sestavují až těsně před etiketováním, je pro prázdné etikety charakteristické, že jejich potisk provádí sám uživatel.

Spočítat

Etikety s čárovým kódem

Potištěné etikety s čárovým kódem si již nelze odmyslet od obchodu a expedice zboží. Nápadný čárový kód, sestávající z různě širokých, rovnoběžných čar a mezer, vděčí za své vítězné tažení úsilí amerického řetězce supermarketů Wal-Mart zavést jednotnou a srozumitelnou výměnu dat se svými dodavateli.

Spočítat

Psací bloky / bločky

Tisk bloků a bločků za skvělé ceny! Lepicí bločky, psací bloky a psací podložky, s individuálním potiskem a vytvořené podle Vašeho osobního přání. Ať už s kroužkovou vazbou, s lepenou vazbou, s obalem nebo bez obalu... Naše tiskoviny splní (téměř) jakýkoliv požadavek. Na všechny produkty dostanete poštovné zdarma!

Detail