Kalkulátor

Naše nejlepší cena produktu:
Bílá PP Folie, permanentní lepidlo,
4c digitální tisk, ořez laserem, dutinka 76 mm
 • Tištěné etikety

  Tištěné etikety

  Potištěné samolepicí etikety v kotoučích patří k nejčastěji používaným etiketám pro označování průmyslových výrobků. Etikety v kotoučích nacházejí uplatnění především tam, kde je nutné velké množství obalů v rychlém tempu strojově polepit samolepicími etiketami, a to pomocí ručního etiketovacího zařízení nebo pomocí tiskárny etiket. Tisk etiket v kotoučích je pro nás samozřejmosti a etikety přispůsobíme Vaším požadavkům.

  více
 • Nepotištěné etikety

  Nepotištěné etikety

  Prázdné etikety slouží zejména k jednoduchému a rychlému označování výrobků nebo obalů. Tyto etikety se velmi často používají v oblasti logistiky nebo v potravinářském průmyslu. Zpravidla se na nich uvádějí individuální informace o výrobku. V těchto případech se může jednat o kódování, adresu, údaje o hmotnosti nebo trvanlivosti. Protože se tyto informace sestavují až těsně před etiketováním, je pro prázdné etikety charakteristické, že jejich potisk provádí sám uživatel.

  více
 • Etikety s čárovým kódem

  Etikety s čárovým kódem

  Potištěné etikety s čárovým kódem si již nelze odmyslet od obchodu a expedice zboží. Nápadný čárový kód, sestávající z různě širokých, rovnoběžných čar a mezer, vděčí za své vítězné tažení úsilí amerického řetězce supermarketů Wal-Mart zavést jednotnou a srozumitelnou výměnu dat se svými dodavateli.

  více
 • Psací bloky / bločky

  Psací bloky / bločky

  Tisk bloků a bločků za skvělé ceny! Lepicí bločky, psací bloky a psací podložky, s individuálním potiskem a vytvořené podle Vašeho osobního přání. Ať už s kroužkovou vazbou, s lepenou vazbou, s obalem nebo bez obalu... Naše tiskoviny splní (téměř) jakýkoliv požadavek. Na všechny produkty dostanete poštovné zdarma!

  více

Platba

Platba je u nás možná prostřednictvím platebního systému PayPal , na dobírku nebo formou vrubopisu.

Zaslání zdarma

Objednajte si u nás a neplatíte poštovné! Tyto náklady převezmeme za Vás.

Expresní výroba do 72 hodin

Můžete si rovněž objednat "Expresní výrobu". Způsob dopravy si zvolíte při kalkulaci tiskoviny.

Hodnocení Zákazníků