Nacházíte se zde: Hlavní strana / O nás

O násZebrahouse – kdo jsme?

Společnost Zebrahouse, s.r.o. vznikla v roce 2007 jako specializovaná tiskárna na tisk etiket, lepících bloků (post its) a jiných tiskovin. Představujeme se jako inovativní evropský internetový obchodní dům, který se zaměřuje na ofsetový, flexografický a speciální digitální tisk. Společnost úzce spolupracuje se společností harder-online gmbh se sídlem vo Weingartene, která již více než 60 let dodává vysokokvalitní produkty svým zákazníkům v Německu, Švýcarsku, Rakousku a Polsku. Do výroby neustále investujeme tak, aby jsme byly schopní nabídnout svým zákazníkům bezkonkurenční kvalitu za skvělou cenu. Při objednávce prostředníctvím našeho e-shopu dostanete navíc speciální Online-rabat.

Úspory díky množstevním slevám…

Vzhledem k rozsáhlé obchodní síti můžeme nabízet i jiné tiskoviny za nejnižší ceny. Nenašli jste to, co potřebujete? Žádný problém. V tom případě nám jednoduše zašlete e-mail se svou poptávkou a my Vám umožníme profitovat z velkoobchodních cen našich partnerů.

Naše obchodní tajemství…

…Vám klidně prozradíme: Díky online kalkulacím, online objednávkám a permanentní optimalizaci celého výrobního řetězce šetříme peníze, které pak můžeme našim zákazníkům poskytnout ve formě atraktivních cen.Kvalita v podobě značkového zboží

Pro své výrobky používáme nejnovější technologii a značkové papíry evropských výrobců, které jako obchodní agentura nakupujeme ve velkém množství. Klademe maximální důraz na pečlivé následné zpracování tiskovin. Naši partneři jsou certifikováni podle norem ISO a jsou naprostými specialisty ve svém oboru.

Bez skrytých nákladů

Tím nejdůležitějším při naší práci je ovšem spokojený zákazník, kterého můžeme přesvědčit dobrým servisem, nejlepší kvalitou a férovými cenami, bez skrytých vícenákladů. Pokud řeknete: „Nikdy by mě nenapadlo, že je to tak levné!“, pak jsme splnili svůj úkol.

Vyzkoušejte si nás – během několika málo sekund sami zjistíte, jak levné mohou tiskoviny být.

Zebrahouse – kontaktujte nás ještě dnes!